Aktualności SRM

VIII OTWARTE MISTRZOSTWA GMINY WILKOWICE W NARCIARSTWIE ZJAZDOWYM I SNOWBOARDZIE

W dniu 17 marca 2019 r. o godzinie 13:00 na stoku narciarskim Biały Krzyż w Szczyrku odbyły się VIII OTWARTE MISTRZOSTWA GMINY WILKOWICE W NARCIARSTWIE ZJAZDOWYM I SNOWBOARDZIE organizowane przez Stowarzyszenie Rozwoju Mesznej.

W zawodach wzięło udział 78 uczestników, w tym głównie dzieci i młodzież szkolna, nie tylko z Gminy Wilkowice, ale również sąsiednich miejscowości – między innymi Szczyrku, Wisły, Bielska-Białej. Każdy z uczestników otrzymał dyplom, pamiątkowy upominek oraz ciepły posiłek. Zdobywcom trzech pierwszych miejsc w poszczególnych kategoriach wiekowych wręczono medale ufundowane przez sponsorów. Wyniki są dostępne w siedzibie SRM. Najmłodsza uczestniczka miała 4 lata, a najstarszy uczestnik miał 82 lata. Projekt pt.” Aktywna Meszna 2019”, którego jednym z zadań było przeprowadzenie w/w Mistrzostw, napisany przez członków SRM, został dofinansowany ze środków Gminy Wilkowice. Podczas Mistrzostw gościliśmy Wójta Gminy Pana Janusza Zemanek z rodziną i przewodniczącego Rady Gminy Pana Marcina Kwiatek z rodziną oraz Sołtysa Mesznej Pana Antoniego Kufel.

Serdecznie dziękujemy sponsorom: Dystrybutorowi marki Elan na Polskę Tereza Trtíková, Dagmara Krzyżyńska z Bystrej, Wala Sp. z o.o. z Wilkowic, Państwu Znamirowskim ze Szczyrku, Panu Tadeuszowi Bąbol, Panu Robertowi Cieślar. Szczególne podziękowania kierujemy do Grupy Poszukiwawczo- Ratowniczej Bystra za zapewnienie bezpieczeństwa i porządku oraz wszystkim
osobom, którzy swoją pracą wsparli przeprowadzenie Mistrzostw. Jeszcze za raz gratulujemy wszystkim uczestnikom za podjęcie wyzwania, laureatom za wspaniałe wyniki, kibicom za obecność i wsparcie.

A. Kosmala, K. Gnioździorz
Stowarzyszenie Rozwoju Mesznej

 

GALERIA