Aktualności SRM

Miniolimpiada w Mesznej -2018

W niedzielę dn. 27 maja br. odbyła się na boisku szkolnym w Mesznej kolejna, a mianowicie VII MINIOLIMPIADA, organizowana co roku z okazji Dnia Dziecka przez Tomasza Marcalika, jego przyjaciół, dzieci i młodzież z Mesznej oraz współorganizatorów: Stowarzyszenie Rozwoju Mesznej, GOK w Bystrej, a także sponsorów, bez których ta impreza nie mogłaby istnieć.
Program Miniolimpiady był bardzo bogaty. Oprócz licznych konkurencji sportowych dla dzieci, od przedszkola do gimnazjum włącznie, można było wysłuchać koncertu z okazji Dnia Matki ,uczestniczyć w zumbie , oglądać występy Teatru A z Gliwic oraz częstować się m. in. watą na patyku, pysznym ciastem , napojami, lodami i cukierkami, a wszystko oczywiście bezpłatnie dzięki sponsorom i organizatorom.
Wszystkie dzieci uczestniczące w Miniolimpiadzie otrzymały pamiątkowe medale i nagrody w postaci zegarków, ponieważ głównym symbolem imprezy w tym roku był czas.
W sportowych zmaganiach brało udział ok. 250 uczestników z Mesznej, Bystrej, Buczkowic, Wilkowic, Szczyrku, Czechowic i Bielska -Białej .Towarzyszyli im rodzice ,znajomi i przyjaciele.
Miniolimpiada w Mesznej cieszy się co roku dużą popularnością, co jest dowodem, że warto ją organizować w następnych latach.
Organizatorzy