Wyniki zawodów narciarskich 2018

Otwarte Mistrzostwa Gminy Wilkowice w Narciarstwie i Snowboardzie odbyły się w Niedzielę Palmową 25 marca na stoku Biały Krzyż w Szczyrku. Przy pięknej słonecznej pogodzie, rywalizowało 93 zawodników. Wśród uczestników dominowały dzieci i młodzież gminy Wilkowice.

Wyniki rywalizacji:

Kobiety rocznik 2011 i młodsze
1. Łucja Witańska 22,34
2. Michalina Gwożdziewicz 22,61
3. Amelia Glińska 24,35
4. Karolina Cichy 27,58
5. Zuzanna Żurek 31,69
6. Gabriela Nadolna 33,70
7. Kornelia Fiedor 36,84
8. Lena Skuza 37,61
9. Sandra Zeman 40,57
10. Anna Iwan 50,45
11. Hanna Gradzik 65,48

Kobiety rocznik 2008-2010
1. Dominika Legierska 20,65
2. Zuzannna Skuza 20,91
3. Antonina Wroba 21,36
4. Zofia Stypuła 21,98
5. Karolina Nikiel 22,37
6. Justyna Cichy 22,42
7. Agnieszka Słota 24,75
8. Lena Gluza 25,33
9. Emilia Głąb 25,36
10. Magdalena Bąbol 26,22
11. Sara Zeman 27,86
12. Ida Gębala 32,64
13. Joanna Iwan 33,00
14. Aldona Gębala 33,21

Kobiety rocznik 2005-2007
1. Barbara Batych 17,45
2. Zofia Dusińska 19,63
3. Maria Ptaszek 21,33
4. Dominika Cichy 22,71
5. Amelia Wierciszewska 25,72

Kobiety rocznik 1966 -1998
1. Beata Fiedor 19,44
2. Bożena Cichy 19.70
3. Aleksandra Nikiel 20,51
4. Karolina Iwan 22,03
5. Emilia Skuza 23,32
6. Edyta Pawłowska 23,33
7. Dorota Dusińska 25,11

Mężczyźni rocznik 2011 i młodsi
1. Jakub Mżyk 21.65
2. Paweł Babina 25,04
3. Maciej Nikiel 25,75
4. Kacper Kubica 25,83
5. Kajetan Ziemiański 31,61
6, Miłosz Siuda 34,15
7 Bartosz Kwiatek 36,95

Mężczyźni rocznik 2008-2011
1. Arkadiusz Szturc 19,57
2, Mateusz Skoczylas 20,08
3, Kacper Fiedor 20,94
4. Tymoteusz Żurek 21,20
5, Jan Jakubowski 21,43
6. Miłosz Juraszek 21,82
7. Kacper Balcerzak 22,31
8. Filip Szymański 25,10
9. Wojciech Marek 25,93
10. Bartosz Pietraszko 26,99
11. Robert Szczypka 28,72

Mężczyźni 2005-2007 r.
1. Rafał Szturc 17,01
2. Dominik Szturc 17,56
3. Piotr Babina 22,45
4. Joachim Widlarz 23,81
5. Maciej Pawłowski 23,92
6. Borys Zając 25,82

Mężczyźni 2002-2004
1. Flip Legierski 17,14
2. Mikołaj Legierski 17,57
3.Jan Cieślar 17,79
4.Łukasz Nycz 18,43
5. Artur Wrona 21,69

Mężczyźni 1974-1998
1. Bartłomiej Szturc 14,85
2. Wiesław Marek 15,18
3. Robert Cieślar 15,19
4. Zygmunt Fiedor 15,31
6. Piotr Krupa 16,19
7. Wojciech Legierski 16,65
8. Paweł Skuza 17,07
9. Sebastian Imielski 17,74
10. Tadeusz Bąbol 17,97
11. Jarosław Juraszek 18,60
12. Grzegorz Słota 18,95
13. Wojciech Skarbek 19,78

Mężczyźni 1958-1973
1. Piotr Bryła 17,96
2. Witold Krysta 18,05
3. Sławomir Glluza 18,63
4. Piotr Dusiński 20,04
5. Czesław Wrona 20,48

Snowboard

Kobiety
1. Justyna Cichy 30,52
2. Maja Szczygłowska 48,45

Snowboard mężczyźni
1. Robert Cieslar 18,33
2. Tomasz Szczygłowski 22,94
3. Jakub Imielski 29,29
4. Julian Szczygłowski 42,92
5. Kacper Fiedor

 

Jerzy Kochaj

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

2 255 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>