Historia Stowarzyszenia Rozwoju Mesznej!

NASZE CELE I ZADANIA

Zadaniem  Stowarzyszenia Rozwoju Mesznej jest wspieranie wszechstronnego i zrównoważonego rozwoju społecznego, kulturalnego i gospodarczego wsi Meszna, współpraca ze szkołą w zakresie rozwoju uzdolnień młodzieży, organizowanie wolnego czasu dzieciom i młodzieży

w czasie wolnym od zajęć oraz w trakcie wakacji i ferii zimowych, podejmowanie przedsięwzięć mających na celu ochronę przyrody, zabytków, dbanie o tradycję ludową i dziedzictwo kulturowe, podejmowanie działań na rzecz rozwoju sportu i turystyki oraz rekreacji, opracowywanie własnych planów i projektów zmierzających do wszechstronnego rozwoju wsi oraz uczestniczenie w programach pomocowych Unii Europejskiej. SRM współpracuje z organami samorządowymi oraz innymi stowarzyszeniami i organizacjami na terenie wsi i gminy. Organizuje szkolenia ,konkursy, wystawy i imprezy o charakterze kulturalno- oświatowym i sportowym.

[wp_ad_camp_1]

Stowarzyszenie  Rozwoju  Mesznej  (SRM) powstało 22.04.2009 r. W tym dniu na Walnym Zgromadzeniu Stowarzyszenia wybrano Zarząd w składzie:

Igor Kępys – prezes
Jan Smołka – wiceprezes
Anna Każmierczak – wiceprezes
Barbara Tarasiewicz i Władysław Sadlok –członkowie

W dniu 9.06. 2011. wybrano nowy Zarząd, w którego skład weszli:

Jerzy Kochaj – prezes
Anna Każmierczak – wiceprezes
Jan Smołka-wiceprezes
Barbara Tarasiewicz, Władysław Sadlok, Marcin Zemczak,
Krzyszto Herzyk –członkowie.

Obecnie prezesem SRM jest Anna Każmierczak, wiceprezesami są: Mirosława Góralczyk i Krzysztof Herzyk, a członkami – Joanna Cembrzyńska,Władysław Sadlok, Małgorzata Walczak i Aleksandra Kosmala.

SRM Mirosława Góralczyk

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

3 166 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>