Wyniki zawodów narciarskich 2017

W dniu 12 marca br. na stoku „Biały Krzyż” w Szczyrku rozegrano kolejne otwarte Mistrzostwa Gminy Wilkowice w Narciarstwie Zjazdowym i Snowboardzie zorganizowane przez Stowarzyszenie Rozwoju Mesznej i Gminę Wilkowice. Poniżej prezentujemy wyniki zawodów.

VI Mistrzostwa Gminy Wilkowice w Narciarstwie Zjazdowym i Snowboardzie

W dniu 12 marca br. na stoku „Biały Krzyż” w Szczyrku rozegrano kolejne otwarte gminne zawody w slalomie gigancie dla narciarzy i snowboardzistów .

Kategoria

kobiety

2010 r. i młodsze Rocznik Miejscowość Czas Miejsce
Jula Bojda 2011 Bielsko -Biała 32,30 I
Anna Syzdek 2010 Meszna 35,25 II
Lena Gluza 2010 Meszna 35,42 III
Maja Troszok 2010 Meszna 36,62 IV
Karolina Cichy 2011 Szczyrk 46,96 V
Lena Skuza 2012 Buczkowice 60,09 Najmłodszy

uczestnik

2008-2009
Zuzanna Skuza 2009 Buczkowice 24,25 I
Justyna Cichy 2008 Szczyrk 24,03 II
Kinga Kliś 2008 Meszna 28,56 III
Magdalena Bąbol 2009 Meszna 30,14 IV
Maja Gnioździorz 2008 Meszna 31,09 V
Maria Sadlok 2008 Meszna 35,02 VI
Antonina Sadlok 2009 Meszna 38,78 VII
Natalia Garbocz 2008 Bielsko-Biała 52,21 VIII
Dominika Legierska 2009 Meszna dsq
Wiktoria Dobija 2009 Meszna dsq
2006-2007
Marta Bojda 2007 Bielsko-Biała 24,82 I
Aleksandra Lange 2007 Sopot 25,96 II
Marlena Kępys 2006 Meszna 28,62 III
Maja Syzdek 2007 Meszna 29,70 IV
Monika Zątek 2007 Meszna 29,93 V
Klaudia Kokoszyńska 2006 Meszna 32,90 VI
1999 i starsze
Julita Solecka 1957 Wilkowice 20,03 I
Renata Gluza 1984 Meszna 22,64 II
Maria Ptaszek 2000 Wilkowice 24,68 III
Anna Kaźmierczak 1946 Meszna dsq
Mężczyźni 2010 i młodsi Rocznik Miejscowość czas miejsce
Wiktor Kubiak 2010 Wilkowice 26,50 I
Paweł Babina 2010 Meszna 31,45 II
Maciej Mołdawa 2010 Kraków 34,28 III
Antoni Caputa 2010 Buczkowice 35,46 IV
Wojciech Marek 2010 Wilkowice 38,69 V
Szymon Rysiński 2011 Siemianowice 43,22 VI
2007-2009
Arkadiusz Szturc 2009 Wisła 23,65 I
Mateusz Skoczylas 2009 Meszna 23,89 II
Jakub Wrona 2007 Bystra 25,56 III
Miłosz Juraszek 2009 Meszna 26,28 IV
Piotr Babina 2007 Meszna 26,83 V
Kacper Balcerzak 2008 Meszna 27,82 VI
Wojciech Tymich 2008 Meszna 28,22 VII
Maciej Pawłowski 2007 Buczkowice 29,17 VIII
Kajtek Imieło 2009 Siemianowice 34,69 IX
Antoni Liana 2009 Wilkowice 36,09 X
Maksymilian Pochopień 2008 Meszna 38,16 XI
Radosław Adamus 2008 Meszna 45,52 XII
2004-2006
Mikołaj Legierski 2004 Meszna 19,56 I
Dominik Szturc 2005 Wisła 20,02 II
Rafał Szturc 2006 Wisła 20,16 III
Michał Wierzba 2004 Wisła 21,29 IV
Paweł Kosmala 2004 Meszna 26,98 V
Kacper Kliś 2004 Wilkowice 32,23 VI
Bartek Imieło 2004 Siemianowice 37,43 VII
Paweł Mrowiec 2006 Meszna dsq
2001-2003
Filip Legierski 2003 Meszna 21,17 I
Szymon Tymich 2003 Meszna 24,46 II
Michał Radkowski 2003 Meszna dsq
1999-2000
Jakub Waleczek 1999 Wisła 18,82 I
Piotr Marek 1999 Wilkowice 18,91 II
Dominik Kępys 1999 Meszna 19,72 III
1973-1998
Bartłomiej Szturc 1996 Wisła 17,41 I
Robert Cieślar 1979 Szczyrk 17,68 II
Paweł Skuza 1985 Buczkowice 19,11 III
Wojciech Legierski 1977 Meszna 19,31 IV
Piotr Krupa 1989 Meszna 19,39 V
Tomasz Gluza 1983 Meszna 20,15 VI
Tadeusz Bąbol 1976 Meszna 20,91 VII
Grzegorz Tymich 1975 Meszna 21,05 VIII
Jan Sadlok 1985 Meszna 26,86 IX
1963-1972
Marian Kępys 1972 Meszna 20,06
Jarosław Juraszek 1970 Meszna 22,99
Mariusz Mrowiec 1971 Meszna 27,74
1962 i starsi
Andrzej Solecki 1955 Wilkowice 19,88
Sławomir Gluza 1962 Meszna 21,06
Aleksander Bojda 1944 Szczyrk 23,25
Snowboard
Rafał Czajor 2003 Ruda Śląska 43,48

zapraszamy również do obejrzenia zdjęć:

GALERIA

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 779 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>